Drukuj

Nazywam się  Cezary Józefczak, od 2014 roku żyję z diagnozą stwardnienia rozsianego(SM). Nieuleczalną chorobą neurologiczną.
Niestety jak do tej pory nie ma leku na tą chorobę, a rodzaj i zaawansowana  postać tej choroby  nie kwalifikuje się do leczenia. Mimo ciągłej choroba postępuje i utrudnia samodzielne  funkcjonowanie w codziennych prostych czynnościach.
Problemy z chodzeniem, niedowład kończyn, zaburzenia równowagi, czucia, spastyczność, która prowadzi do przykurczy i osłabienia mięśni kończyn, z którymi codziennie muszę się borykać.
Tylko ciągła  nieustająca rehabilitacja i suplementacja witaminowa, pomaga mi w miarę normalnie funkcjonować.
Aby utrzymać ten stan sprawności i minimum samodzielności potrzebna jest ciągła rehabilitacja, która jest bardzo kosztowna.
Przekazanie  1% ze swojego podatku na moją dalszą rehabilitację pomoże mi pozostać jak najdłużej w normalnym rytmie życia, być w śród bliskich, czuć  się potrzebnym  i  odrobinę  niezależnym. Ciebie to nic nie kosztuje , a dla mnie będzie to niezbędne wsparcie w nierównej walce z chorobą.
Dzięki uprzejmości osób z Fundacji Dobro Powraca mam możliwość założenia  subkonta, z którego fundusze przeznaczone są wyłącznie na rehabilitacje i leczenie.  

Aby podatnik mógł przekazać 1% podatku należy podać  w formularzu  PIT
nr KRS Fundacji 0000338878 w celu  szczegółowym: Cezary Józefczak.   

Nr konta 95114011400000213354001001

Dobro Powraca- Fundacja  na rzecz Chorych na stwardnienie rozsiane

Cel szczegółowy   Cezary Józefczak
(dopisek jest bardzo ważny pozwoli przekazać pieniądze na  moja subkonto)

Bardzo dziękuję za pomoc